Mam na imię  Dawid, jestem absolwentem Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu. Wybierając tę szkołę wiązałem swoją przyszłość ze służbami mundurowymi. Myślę, że był to dobry wybór.

Najlepiej przez te trzy lata nauki wspominam przedmioty związane z profilem klasy: prewencję wybrane elementy prawa, karate, siłownię i basen. Tradycją szkoły jest też wiele atrakcyjnych wycieczek, rajdów, obozów. To na nich poprawialiśmy swoją sprawność fizyczną.

Oczywiście nie mogę zapomnieć o naszym gronie pedagogicznym, na które zawsze mogliśmy liczyć, zwłaszcza podczas przygotowań do egzaminu maturalnego.

Myślę, że śmiało mogę powiedzieć:

Jeśli planujesz swoją przyszłość, tak jak ja, ze służbami mundurowymi to wiedz, że to właśnie jest szkoła dla Ciebie.